نحوه تکمیل فرم صلاحیت عمومی سال 1398

تذکر بسیار مهم (ویژه داوطلبان آزمون دکتری 1398) :

داوطلبان آزمون دکتری سال 1398 که مجاز به مصاحبه شده اند بایستی فرم صلاحیت عمومی خود را فقط از طریق لینک موجود در کارنامه که در تاریخ 98/03/01 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود تکمیل نمایند.داوطلبان آزمون دکتری 1398 که فرم صلاحیت عمومی خود را از طرق دیگر تکمیل و ارسال نمایند به هیچ وجه مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و عواقب ناشی از عدم تکمیل فرم از طریق لینک موجود در کارنامه بر عهده داوطلب است.

**************************************

داوطلبان محترم میتوانند فرم صلاحیت عمومی سال 1398 را دانلود نموده و تکمیل نمایند و وجه 44000 تومان را با اطلاعات موجود پرداخت که در فرم دانلود شده درج گردیده، واریز نمایند.

طبق مصوبه هیأت محترم وزیران ، هزینه بررسی فرم صلاحیت عمومی برای سال 1398 مبلغ 44000 تومان اعلام می شود.

برای مشاهده نامه ابلاغیه بر روی تصویر نامه هیأت محترم وزیران کلیک فرمائید.

فرم جدید بررسی صلاحیت عمومی در قسمت مطالب آموزشی قابل دسترس و از طریق لینک زیر قابل دریافت است.

 

لینک دانلود فرم بررسی صلاحیت عمومی تا اطلاع ثانوی غیرفعال است.

 

تذکرات خیلی مهم : 

1- دانشگاهها و موسسات و مراکز آموزش عالی جهت ارسال فرم صلاحیت عمومی بایستی از فرم موجود در سایت استفاده نمایند و از ارسال اطلاعات در قالب فرم هایی که بطور اختصاصی طراحی گردیده است خودداری فرمایند.

تذکر ویژه : در صورت ارسال با استفاده از فرم غیر مصوب ، فرم ها به مراکز مربوطه عودت داده می شود.

 

2- تمام مدارك (فرم صلاحيت عمومي + مدارك مورد نياز) بايستي توسط دانشجو تكميل و به همراه نامه دانشگاه و توسط دانشگاه مربوطه جهت بررسي صلاحيت عمومي به دبيرخانه هيأت مركزي گزينش دانشجو ارسال شود.

تذکر ویژه : دبيرخانه هيأت مركزي گزينش دانشجو به فرم مشخصاتي كه بدون نامه دانشگاه و توسط دانشجو ارسال شود به هيچ عنوان ترتيب اثر نخواهد داد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.